загрузка...

Творчі роботи наших відвідувачів
Конкурс на кращу творчу роботу 2010 року

Мій улюбленний міфічний герой

Античний світ

Мій улюбленний міфічний герой – це Геракл.Усі мене запитують: «Чому?».Ви,мабуть, теж поставите це запитання.Що ж,спробую вам пояснити.

Геракл справжній герой передусім тому,що він нащадок самогО верховного бога Зевса (а як ми знаємо,-герої у давніх греків-нащадки богів і людей).Але через те,що підступна Гера затримала пологи Алкмени і прискорила народження Еврисфея ,і Зевсу довелося визнати його своїм нащадком,то офіційно Геракл став героєм тільки тоді,коли зробив свої легендарні 12 подвигів.

О,які різноманітні у Геракла подвиги!І все завдяки Еврисфею.Усе там було!І лернейська гідра з 2-го подвигу;і полювання на величезного вепра з 4 подвигу і навіть очищення найбруднішого у світі місця-Авгієвих стаєнь(до речі,мені цей подвиг подобається найбільше тому,що у цій ситуації Геракл продемонстрував не лише фізичну силу,а й неабиякий розум!).

Люди боготворили Геракла і славили його.Я навіть думаю,що населенню Мікен більше хотілося б служити Гераклу,ніж боягузливому(про що нам розповідає 1 подвиг Геракла),несправедливого(про що нам говорить 2 подвиг) Еврисфею.

Із усіх 12 подвигів я роблю висновок,що роблячи краще собі,Еврисфей та Гера зробили краще Гераклу-вони його прославили.

І,між іншим,вже протягом десятків поколінь Геракл слугує людству ідеалом мужньості,сили духу і швидкого розуму.


загрузка...
загрузка...